NASA, uzaylılarla temas halinde olduklarını ancak herkesin zaten bildiğini varsayarak resmi olarak ifşa edemediklerini itiraf etti.

19 Eylül 2016 tarihinde, komplo web Disclose.tv bir yayınlanan makale NASA, ABD sivil uzay programını denetleyen federal ajans, gelişi güzel Uzaylılarla temas halinde olduğunu itiraf etmişti ama herkesin inandığı için resmen bu bilgileri açıkladı asla raporlama zaten farkındaydı:

Haberlere göre, NASA’dan resmi bir sözcü olan Trish Chamberson, dünya dışı yaşamın varlığını doğruladı ve uzaylıların binlerce yıldır Dünya gezegenini ziyaret ettiğini iddia etti.

NASA Sözcüsü, Uzaylıların Varlığını Onayladı

İki saat süren brifing sırasında Chamberson, daha önce saçak meraklılarından temelsiz spekülasyon olarak reddedilen bir takım teorilerin gerçekte topraklandığını doğruladı.Chamberson, Greys olarak bilinen yabancı türlerin binlerce yıldır Dünya’yı ziyaret ettiklerini ve Giza’nın antik piramitleri gibi eski yapıların yapımında bir elinin olabileceğini iddia ederek görüşme sırasında çeşitli sansasyonel iddialarda bulundu. dünyayı çevreleyen çeşitli diğer binalar.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, yazı

Uzaylılarla ilgili o kadar çok film, belgesel ve TV programı var ki, şimdiye kadar herkesin farkında olduğunu düşündük.

Chamberson, güneş sistemindeki yabancı madencilik operasyonları hakkında çeşitli teorileri doğrulamaya devam etti.Madenlerden birinin Ay’ın uzak tarafında olduğunu ve güneş sistemindeki çeşitli gezegenlerin mineraller için değerlendirildiğini iddia etti.Son zamanlarda, uzaylıların Jüpiter’i incelemeye başladıklarını iddia etti, bu yüzden gözlemciler gaz devi etrafında görünen birkaç yeni halka görebiliyorlardı.

Afedersiniz. Sadece herkesin bildiğini varsaydık.

Disclose.tv dikkat çekici iddiası için herhangi bir kaynak sağlamadı, ancak bir ay önce satımcı web sitesi Waterford Whispers tarafından yayınlanan bir makaleye kolayca geri getirildi :

Başka bir bilim adamı, “Bu karışıklık için özür dileriz, her şey aklımıza geldi,” diye açıkladı başka bir bilim adamı, “Teknolojilerini geri planlamakla çok meşguldük, sadece her şeyi unuttuk. Hatta ayın en üstünde bir üsleri var ve şu anda güneş sistemimizde mineraller için birkaç gezegen açıyor. Sadece yakın zamanda Jüpiter’de başladılar, bu yüzden etrafındaki yeni halkalar. Yine de her şey yolunda, yeterince iyi bir demet. Yine de pek konuşmuyorlar, ancak her seferinde paralel evrenleri etkilediklerini iddia ederek Nükleer silahlarımız hakkında her zaman şikayet ediyorlar ”.

Açıklama, neden burada olduklarına dair sorular yükselterek, 70 yıllık sayısız görüş ve kaçırma olaylarından sonra geliyor.

Fotoğraf açıklaması yok.

“Uzaylılar aslında zararsız ve yalnızca gezegenin doğal kaynaklarıyla ilgileniyor”, brifing, “bize herhangi bir soruna neden olmamalıdır” sonucuna vardı.

Sorumluluk reddi bildirimlerinde, Waterford Whispers, sitenin “imal edilmiş bir hiciv gazetesi” olduğunubelirtir :

Waterford Whispers News, Waterford Whispers News tarafından yayınlanan bir hiciv gazetesi ve komedi sitesidir.

Waterford Whispers News, halka açık rakamların doygunlaştırıldığı durumlar hariç, tüm öykülerinde icat edilmiş isimleri kullanır. Gerçek isimlerin herhangi bir şekilde kullanılması tesadüfi ve tesadüfidir.

Waterford Whispers, büyük ölçüde birincil okuyucu tabanı (İngiltere ve İrlanda’da) The Onion’a İrlandalı bir meslektaşı olarak tanınmaktadır . Bununla birlikte, sitenin önceki maddeleri, Papa’nın JK Rowling’i İncil’i yeniden yazmak için görevlendirdiği , “Hayvan” olarak bilinen Muppet’in öldüğü ve Vatikan’ın İsa’nın geri dönmediğine karar verdiğinibildiren raporlar dahil olmak üzere, gerçek haberler için karıştı . Disclose.tv , Filipinler’de bir bebeğin Stigmata ile doğduğunu ve Edward Snowden’in “kız arkadaşı tarafından öldüğü” bildirildiğinide içeren sahte bir haberden payını aldı.
Kaynak.
https://invalid.invalid/…/nasa-admits-contact-with-alien-s…/