Bielefeld Üniversitesi’nden bir grup araştırmacı olağanüstü bir keşif yaptı. Bitkiler daha fazla bitkiden alternatif bir enerji kaynağı alabilir. Sonuç olarak, haber insanların geleceği ile ilgili olabilir. Aslında, biyoenerji sayesinde, insanların aynı şeyi yapabileceklerini göstermek için kanıt sağlayabileceksiniz.

İnsanlar Enerji Çekebilir

Profesör Dr. Olaf Kruse araştırma ekibinin üyeleri, yeşil alga Chlamydomonas reinhardtii okuyan, biz bitkiler diğer bitkilerden üretilen enerji alternatif bir kaynak olacağını fark etmiş. Sonuçlar Nature dergisinde yayınlandı.

İnsanlar bitkilerin aynı davranışına sahipler, süngerler gibi çevreyi emerler. İnsan sadece bitkiler gibi büyümek için su ve ışık gerekir. Profesör Kruse, yeşil alga chlamydomonas okuyan enerji sıkıntısı ile karşı karşıya bitki başka absorbe olamazdı fark etti.

Alga, hücrelere taşınan ve bir enerji kaynağına dönüşen enzimleri (sözde enzimler) salgılar; alga bu nedenle büyümeye devam edecektir. Profesör, bunun ilk kez böyle bir davranışın bir sebze organizmasında doğrulandığını söyledi. Kruse, bu alglerin selülozu sindirebileceğini söyledi.

Bilim adamları, bu mekanizmanın diğer alglerde de bulunabileceğini araştırıyorlar.
Psikolog ve araştırmacı Olivia Bader, Lee, çalışmalar daha ileri bir seviyeye ulaştığında bu teorinin adama uygulanıp uygulanamayacağını doğrulayabileceğini söyledi. İnsan vücudu bir bitkiye çok benzer, duygusal durumları beslemek için gerekli enerjiye ihtiyaç duyar ve bu, duygusal duruma bağlı olarak hücreleri uyarabilir veya kortizolde artışa neden olabilir.

Bader, Lee adam sadece enerji transferi yoluyla diğer insanları iyileşmek mümkün olabileceğini söyledi tıpkı bitkiler gibi. Bu nedenle doğayla birlikte olmak genellikle pek çok insan için canlandırıcı ve enerji vericidir.

İşte insanların enerji serbest bırakılması sırasında enerji damping önlemek için kullanmak için beş ipucu:

1. Tamamen zeminde iseniz, diğer insanların enerjisini ve duygularınızı niyetinizle kolayca serbest bırakabilirsiniz.
2. Rahat kalmak. Belirli bir kişinin etrafında veya bir grupta rahatsız hissederseniz, kendilerini korumak için gerginliğe girmemelisiniz. Diğer kişinin enerjisini korumak ve alanınızda kilitlemek önemlidir. Olumsuzluğu reddetmek için rahat kalmanız gerekir.
3. Kendi kişisel alan sahibi. Her birimiz vücudumuzu çevreleyen bir enerji aurasına sahiptir. Bu kişisel alana sahip değilsek dışarıdan savunmasızızız.
4. Temiz bir enerjin olmalı. Örneğin, renk, dış enerjiyi süpürmek için yararlı olan yüksek bir titreşime sahiptir. Başınızın üstündeki altının suyunda bir meme düşünün. Açtığınızı ve deniz çipurasının enerjisinin vücudunuzu yenilemesine ve temizlemesine izin verdiğinizi düşünün.
5. Enerjisini çağırın. Kendi alanımızda enerjimiz olduğunda, dış enerji için daha az yer vardır. Altın bir güneşin bir görüntüsünü yaratmanız ve deniz çipurasının enerjisini arındırarak daha fazla enerji çeken bir mıknatıs olduğunu hayal etmeniz gerekiyor. Enerji vücudumuza inip yeni enerjiyi arıtabileceğini hayal etmek.

 

Scoperta sensazionale: le persone potrebbero essere in grado di attrarre energia da altri esseri umani