raştırma, NASA’nın renklere zarar verdiğine dair çeşitli göstergeler bulunduğunu ve bunları Dünya benzeri bir ortamdan kırmızı bir koşulsuz ortama dönüştürdüğünü gösteriyor. Ancak, Jet Propulsion Laboratory (JPL) içindeki genç bilim adamlarının bu konuda uygun olmadığı görülüyor.

NASA’nın renkleri değiştirdiğine dair ilk bulunan kanıt, mavi, kırmızı olarak gösterilir:

Yukarıdaki resimler http://marsrovers.jpl.nasa.gov/…/press/spirit/20040108a.html adresinde bulunabilir.

Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan basın toplantısında, JPL bilim adamları Mars manzarasının son resmini gösterdiler. Mavi gökyüzü ile somon renginde bir çöl gösterdi. Önceki resimlerin hepsi son derece kırmızı olduğu için bunu bilerek yaptıkları anlaşılıyor. Konferans resimlerinin altında gösterilmektedir:
Aynı resmi sağ üstteki aynı tepe ile hafifçe uzaklaştırılmış olarak gösterir. NASA’nın yönetimi bu resmi değiştirmiş görünüyor.

Ama dahası var. NASA sitesinde http://www.jpl.nasa.gov/…/rover-images/jan-10-2004/captions… adresinde “Hazy Martian Skies” isimli bir makale bulunmaktadır.
“Mars Keşif Rover Spirit’in panoramik kamerası tarafından çekilen bu görüntü mozaiği, Spirit’in iniş alanının güneydoğusundaki tepeleri gösteriyor. Los Angeles’taki sisli bir gün gibi, tozlu martian gökyüzünün ne kadar detay görülebileceğini sınırlar. “Makalede yazılı var. Gerçekten de, fotoğrafta çok fazla ayrıntı yok. Ayrıca şöyle diyorlar: “Görünürlükteki bu eksiklik, soldaki tepeleri sağdakilere göre iki kat daha uzakta bulunanlarla karşılaştırmak suretiyle gösteriliyor.” (Bu korkunç bir yalan gibi görünüyor). Sağdaki tepeler iki kat daha uzakta değil. Sağdaki tepeler, soldaki tepelere aittir, aynı panoramik manzaraya sahiptirler.

Bir grafik uzmanı Keith Laney, aynı resmi oluşturmak için JPL tarafından sağlanan ham RGB (kırmızı, yeşil, mavi) verilerini kullandı. Bu yüksek çözünürlüklü panoramik manzarayı görmek için buraya tıklayın. Çok fazla ayrıntı gösteriyor ve hiç toz yok gibi görünüyor!

Bunlar çok farklı. Renkler “bilimsel bakış açısı” ile değiştirildiyse, keskin, kontrast bakımından zengin bir fotoğrafı bulanık ve kontrastsız bir görüntüye dönüştürdüler. Mars’ın elverişsiz ve tozlu görünmesi için renkleri kasıtlı olarak değiştirmiş görünüyorlar. Laney’in gerçek sürümü o kadar ayrıntılı ki fantastik bir kaya yığını görüyorsunuz:

Bu aynı kayalar NASA-resminde bulanık, kırmızı bir kaya yığını gibi görünüyor, hiç bir detayı yok. Laney-versiyonunda “Sleepy Hollow” gibi eserler nu su veya sudur.

JPL’den milletvekilleri basın toplantısında: “Yerde en sıcak hava yaklaşık 5 santigrat derece (37 Fahrenheit) ve en soğuk -15 santigrat derece (5 Fahrenheit)” diyor. Ancak NASA-sitesi: “Bu grafik atmosferik sıcaklıkta Mars yüzeyinde bir metre yükseklikte tahmin edilen günlük değişimi, Mars Exploration Rover Spirit’in iniş yeri olan Gusev Crater’da gösteriyor” dedi. Üstünde bir resim ile -70 derece santigrat ila -5 derece santigrat gösterilen bir eğri ile! Kim haklı? JPL’in adamları (iyi adamlar) veya NASA’nın yöneticisi?

JPL’li genç bilim adamları haklıysa, bunu açıklayabilir:

Çamur dışında başka bir şey yok gibi görünüyor!

Bu şu soruyu gündeme getirebilir: NASA bunu neden yapıyor? Bunun birkaç nedeni olabilir. Bunlardan biri, Alternatif 3 dersinden kaynaklanıyor.
NASA’nın Mars’ın rengini değiştirmesi hakkında daha fazla bilgi içeren diğer harika linkler. Acaba neden Mars’ın mavi gökyüzünün, suyun olduğunu ve orada büyüdüklerini bilmek istemiyorlar…

Mars’ın Rengi
Mars’taki Enigmalar
Telif Hakkı ©: Stephanie Relfe 2014 – 3000

Theresa DeVeto tarafından yapılan röportaj

Not:Aşağıdaki, Surfing The Apocalypse web sitesinin Michael ve Stephanie Relfe ile birlikte yaptığı özel bir röportajdır . Stephanie Relfe, Michael R.’nin Mars’taki askerlik hizmetiyle ilgili gizli anılarını geri kazandığı bir biofeedback sayaç seansı olan THE MARS RECORDS’un yazarıdır.

1996’da başlayan bu oturumlarda ikisi, Michael’ın Amerika Birleşik Devletleri Donanması’ndayken Mars gezegeni üzerinde kurulan bir üste yirmi yıl boyunca hizmet ettiğini keşfetti. Takas oturumları ile karmaşık bir anı dizisi su yüzüne çıkmaya başladı. Uzaktan görüntüleme, zaman yolculuğu, 20 yıllık yaş durgunluğu ve devam etmekte olan kaçırılma olaylarını içeren anılar. Bu hatıralar, Michael’ın hatırlayamayacağı şekilde yerleştirilmiş sahte hatıraların altına gömüldü.

Mümkün olduğunda, görüşmede belirli teknolojiler veya kişilerden bahsedildiğinde, bu konular ve / veya insanlar hakkındaki bilgilere bağlantılar sağlanır. Bu bağlantıları izlemeniz ve orada bulunan bilgileri gözden geçirmeniz ve kendi başınıza bilgi araştırmanız önemle tavsiye edilir.

Kıyamet’te sörf yapmak SURFING, Michael R., MICHAEL ve Stephanie Relfe olarak belirtilmektedir. Bu röportaj birkaç hafta boyunca e-posta yoluyla Theresa de Veto tarafından Surfing The Apocalypse için yapıldı .
Burada ifade edilen görüşler mutlaka Surfing The Apocalypse, görüşmeci veya bağlı web sitelerinin görüşleri değildir.
TERİMLER SÖZLÜĞÜ
Yazan Stephanie Relfe , B.Sc. (Syd).

UZAKTAN GÖRÜNTÜLEME
Uzaktan inceleme, sınıflandırılmamış sivil literatürde açıklandığı gibi, bir kişinin (“izleyici”) başka bir yerde ve / veya zamanda olan bir hedefi (insanları, nesneleri veya olayları) algıladığı bir tekniktir. Hedef hakkında bilgi edinmek için fiziksel olarak hazır bulunmanız gerekir.

Uzaktan izleme bilgi almak için sadece psişik yetenek kullanmıyor. Bu yeteneği geliştirmek ve genişletmek için bilimsel protokol kullanıyor, böylece sıradan insanlar “psişiklerin” ne yaptığını öğrenebiliyorlar.

Neredeyse herkes uzaktan görüntüleme yapmayı öğrenebilir . Tek gereken uygun eğitim ve pratik. Bir insan ne kadar pratik yaparsa, o kadar doğru olurlar. Bununla birlikte, sporda olduğu gibi, bazı insanlar onun için diğerlerinden daha doğal ve doğal yeteneklere sahiptir.

Uzaktan izlemenin geçmişi, pek çoğunun gizlice yapıldığı (ve yapıldığı) göründüğü gibi, biraz belirsizdir. Modern Uzaktan Görüntüleme , Amerikan Psikolojik Araştırmalar Derneği’nin himayesinde Ingo Swann’ın öncü deneylerinden başlamış olabilir . Bundan önce veya sonra bir yerde CIA uzaktan görüntüleme ile ilgilendi.

O zamanlar SSCB hakkında bilgi alabilecekleri herhangi bir yöntemle ilgileniyorlardı. Bununla birlikte, 70’lerin ortalarında CIA’nın dahil olduğu bir dizi skandal, onları bu gibi tartışmalı faaliyetlere açıkça katılmaya son vermeleri için zorladı.

Uzaktan Görüntüleme, Savunma İstihbarat Ajansına ( DIA ) ve orduya geçti. David Morehouse , ABD Ordusu’nun uzaktan görüntüleme programına dahil olanlardan biriydi, ancak 1980’de ordu program için tüm fonlarını kaybetti. “Psişik Savaşçı” adlı kitabı okumaya değer.

Ancak, hayatta kalmak için diğer kaynaklardan gelen fonları kullandılar. Bu süre zarfında, Uzaktan Görüntüleme projeleri “Güneş Çizgisi” ve “Yıldız Kapısı” gibi isimlere sahipti.

Bu tarih, kitaplarda ve web sitelerinde yaygın olarak öğretilenler. Gerçek gizli tarih henüz tam olarak bilinmemektedir. Özel bireylerin, David Morehouse tarafından yürütülenlar gibi özel seminerlerde uzaktan izleme konusunda yaşadıkları büyük başarı dikkate alındığında, bugün herkesin CIA ve ABD ordusunun vb. Uzaktan izleme ile ne kadar ilgili olduğunu tahmin ediyor.


KİNESİYOLOJİ VE KAS TESTİ
Kinesiyoloji, ABD’de doktorlar, chiropractors ve akupunktur uzmanları tarafından geliştirilen devrimci bir teknolojidir. Bilgilerini bir araya topladılar ve tıpkı aya gitmek gibi devrimci olan tamamen yeni bir sistem geliştirmek için Çin tıbbına eklediler. Bilim.

Kinesiyoloji, kas testi kullanımıyla diğer tüm iyileşme türlerinden farklıdır. Kas testi için, bir kol veya bacak, bir kası izole eden özel bir pozisyonda tutulur. Test zayıfsa, teste tabi tutulan kişi, basınç uygulandığında kolunu veya bacağını o konumda tutamaz (nefeslerini tutmadan), aksi takdirde ne kadar güçlü olursa olsun yapamaz.

Kas testinin temeli , vücudun elektrikli bir ekipman gibi olmasıdır . Bu ekipman, hala anlamadığımız inanılmaz derecede karmaşık bir bilgisayardan farklı olmayan beyin ve omurilik tarafından kontrol edilir.

JUMPGATE NEDİR ?
Bir atlama kapısı , bir kişinin yürüdüğü, onları bir zaman ve uzaydan başka bir zaman ve / veya uzaya götüren bir tünel veya enerji tüpüdür .

Film dizisinde ve “Stargate” dizisinde bir atlama kapısı gösterilir. Bir atlayış kapısı içinden geçmenin nasıl olduğunu gösteren daha iyi bir tasvir, video mağazalarında bulunan “The Silencers” filminde gösteriliyor.

THERESA DE VETO’NUN RÖPORTAJI

YÜZEY : 1996’da oturumları temizlemeye başladınız, bu oturumlara neden başladığınızı ve kullanılan teknikleri anlatır mısınız?

MICHAEL : Başlangıçta takas oturumlarını kabul ettim çünkü çocukken gördüğüm bir rüya hakkında her zaman bir sorum vardı. Evimin dışında bir uzay gemisi görmeyi hayal ettim.

STEPHANIE : Michael ile ilk tanıştığımda, benim için (en sonunda) adamla tanışabileceğimi düşündüm. Kendisiyle ilgili bazı çalışmalar yaptığını söyleyebilirdim (daha sonra kurtuluş olarak adlandırıldığını öğrendim). Avustralya’nın Sidney kentindeki Nexus Magazine konferansında bazı tesadüflerle tanıştık. Tanıştığımız ilk gün bir randevumuz vardı, ama kısa sürede bunun işe yaramayacağı netleşti – hâlâ onda hala çok fazla öfke vardı ve bazı şeyler hakkındaki fikirleri çok sabitti. Ancak arkadaş kaldık. Benim tarafımdan, özellikle web sayfamı yapmak için yardımına ihtiyacım olduğu için ( http://health.microworld.com ).

Bu arada, hayallerimin adamı ile buluşmak için dua etmeye ve çalışmaya devam ettim. Yaklaşık bir yıl sonra KNEW’in benim için olduğunu bildiğim bazı bilgiler için bir reklam gördüğümde internetteydim. Paramı gönderdim. Hayallerimin erkeğinin benim gibi telepatik olacağından; düşüncelerimi toplayabilmeli ve beni bulabilmeli. Ancak bilgi, eğer ‘telefonları kapalıysa’ konuşması için biriyle telepatik konuşmanın bir faydası olmadığını söyledi. Bunların da THE alfa seviyelerinde olmaları gerekir. Peki bu ne zaman? Uyudukları zaman.

Ben de kendime, düşlerimin adamlarının listesine uyan adamla aklımda iletişim kurarken uyanacağımı söyledim. Sabah saat 3’te uyandım ve o manevi olarak O vardı. En kısa sürede bana ulaşmasını söyledim. Yaklaşık 3 hafta sonra Michael’la bir masada oturuyordum. Düşünüyordum – onun için çok fazla işi var – Keşke o öfkeden gözlerinin ardında ne varsa ondan kurtulabilseydim. Birdenbire ona bazı takas oturumlarını ücretsiz olarak sunma fikrini aldım. Sürprizime göre (çünkü herkes “eşyalarına” bakmak istemez), kabul etti.

YÜZEY : Temizleme seansları hatıraları yakalamak ve öfkeyi yaymak konusunda başarılı mıydı?

MICHAEL : Çocukluk anılarıyla ilgili olarak, o alanı derinlemesine araştırmaya başladık. Nasıl davranıldığının bir sonucu olarak hissettiğim içsel öfke çoğunlukla gider. Bununla birlikte, saldırı aracının çarpması sonucu hissettiğim (boynumda ve sırtımda) büyük fiziksel acı vardı. Temizlik nasıl yapılırsa, üzerinde çok fazla “yük” bulunan şeyleri hatırlamak daha kolaydır. Bu yük genellikle acı veya travmatik olaylarla ilişkilidir.

STEPHANIE : Michael şimdi onunla ilk tanıştığımda nasıl olduğu konusunda çok farklı bir insan. Sonunda o kadar gelişti ki, onunla evlenmemi istediğinde kabul ettim. Şimdi birlikte çok mutluyuz. Ve her gün daha çok “yalnız bir insan” olduğu zaman, her gün daha “insan biri” oluyor.

SURFING : Michael , ABD Donanması’na ne zaman katıldın ve onlarla ne kadar süre çalıştın?

MICHAEL : 1976’da Nükleer Güç Programı Donanması’na katıldım. Bu program altı yıllık bir kayıt gerektirir.

Donanmadaki zamanım 6 yıl göreceli ve 26 yıl mutlaktı. Bu benim “normal” yaşam çizgimde 6 yıl demek. Daha sonra, Illinois eyaletindeki Electronics Tech okulundaki Great Lakes’e geldikten bir süre sonra, Mars’ta işe alındım. Orada 20 yıl kaldım, o zamanlar geriledim ve ayrıldıktan bir hafta sonra Büyük Göller’e geri döndüm. 6 Yıl + 20 Yıl = 26 Yıl.

6 yıllık listeme girdiğim süre boyunca, önümüzdeki 14 yıl boyunca iki tane benden söz etti – biri Dünyada diğeri de Mars’ta. “Paralel evren” durumu yoktu.

YÜZEY : Michael, Deniz Kuvvetleri’nde geçirdiğiniz zamanın “6 yıl akraba ve 26 yıl mutlak” olduğunu ve “iki örnek” olduğunu, “bir Dünyada ve bir de Mars’ta” olduğunu söylersiniz. bunun anlamı ve / veya bunun nasıl çalıştığı?

MICHAEL : Kitapta, zaman çizgisinin görsel temsili konuyu aydınlatmaya yardımcı olur. Program için çalışmaya başladığımda normal “zaman çizelgemi” yaşıyordum. 20 yıllık bir görev turu için atlama kapısı üzerinden Mars’a götürüldüm. Bu süre zarfında herhangi bir olayla, herhangi bir şeyle ya da dünyadaki herhangi biriyle temas kurmama izin verilmedi. Görev gezisinin sonunda fiziksel olarak 20 yıl gerileştim ve menşe noktama geri döndüm. (Ben gittikten yaklaşık bir hafta sonra). Normal “zaman çizgimi” yaşamaya devam ettim

Dış gözlemcinin bakış açısından normal zaman çizgimi (eksi gittiğim hafta) yaşadım. Aynı dönemde, Mars’tan da yaşıyordum, tamamen yeryüzünden soyutlanmıştı. Anahtar İZOLE EDİLDİ. Mars zamanında, dünyadaki hiçbir olaya müdahale etmeme asla izin verilmedi. Ek olarak, normal zaman çizgimi aşmak ve kaderimi gerçekleştirmek için dünyaya geri dönmem gerekiyordu.

YÜZEYLEME : Bahsettiğiniz “atlama kapısı”, Philadelphia Deneyinden çıkan bu teknoloji midir?

MICHAEL : Evet. Bu, Al Bielek’in Montauk kitap serisinde tanımladığı teknolojinin aynısıdır , ancak deneysel aşamalarda bulunmak yerine, kayıt sırasında, bu teknoloji günlük pratikte kullanılıyordu.

YÜZEY : İlk temizleme seansınız, uzay gemilerini bir çocuk olarak gördüğünüzü hatırlamanızdı. Bana bu anılardan ve seanslarda onlar hakkında ne keşfettiğinden bahsedebilir misin?

MICHAEL : Bir gece uyandığımı ve ailemin evde olmadığını hatırladım. Bu yüzden onları bulmaya ve dışarıdaki mahallemizdeki tüm insanları gökyüzüne bir “rokette” bakarken gördüm. Gerçekten bir hayal olup olmadığını bilmek istedim.
Sonra Stephanie’ye Deniz Kuvvetleri’nde “tuhaf” şeyler görüp görmediğimi bilmek istemekle ilgili bir şeyden bahsettim. Sayaç okumaya başladı, böylece Stephanie bu düşünce hattını takip etti. Mars Kayıtları sonucudur.

YÜZEY : Mars’taki hizmetinizle ilgili ilk anınız neydi? İkiniz de bu vahiy hakkında ne hissettiniz?

MICHAEL : Kitapta anlatıldığı gibi ilk seansta yapıldı. Nükleer Güç Programında Illinois’in Büyük Gölleri’ndeydim. Elektronik Teknolojisi Okulu’nu bitirdim, ancak o zamanlar benim için Nükleer Güç Okulu’nda yer almadıkları sanılıyordu, bu yüzden Elektronik Okullarından birinde “Eğitmen Asistanı” olarak atandım. O zamanki hafızam bir çizgi film falan gibi “düz” görünüyordu. Stephanie beni o zaman hakkında sorgulamaya başladığında, başka bir şey yapıp yapmadığımı ya da başka bir yerde olup olmadığımı sorduğunda, sayaç o zaman okumaya başladı. MARS kelimesi akla geldi ve sayaç çılgına döndü. Bu araştırma hattına devam etti.

Bunu nasıl hissettim? Bu kavrama çok şaşırdım ve şaşırdım. Böyle bir şeye dahil olduğum hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bu zamanda çok duygusal olarak “bağlı” olduğumu anlamalısınız. Duygusal olmayan bir yalnız olmak için “programlandım” ve hiçbir şeye duygusal olarak tepki vermedim. İşim, Uzaktan Görme yeteneğimi, diğer insanları (insan yabancı ve öteki) 70 kereden fazla öldürmek için kullanmaktı. Diğer varlıklar sadece “hedef” idi. Benim dünyam gerçek ve mantıktan biriydi. Çok soğuk bir insandım. Bir keresinde Stephanie’ye Psicorps Memuru gibi davranmam gerektiğinden bahsetmiştim, Babylon 5 TV şovunda “Bay Bester” dedi. “Hayır, sen onun BOSS’u gibiydin!” Dedi.

STEPHANIE : O zamanlar çeşitli düşüncelerim ve düşüncelerim vardı. Bununla birlikte, bir takas seansı sadece takas uygulayıcısı SUNULAN ise başarılı bir şekilde çalışır. Müvekkilimin ne söylediği veya yaptığı ne olursa olsun, orada bulunmak için eğitildim. Bir keresinde “Burada” ve “Şimdi” durumundasınız, hiçbir şey sizi etkilemiyor – çünkü duygularımız geçmiş tecrübelerimizin ve inançlarımızın bir sonucudur.

Ayrıca, alternatif tip şeyleri yıllarca temizleyip okuduğum için, geçmişte birçok kez tamamen birçok şey değişti, bu yüzden bir süpriz daha önce başaramamış olmamıştı. benim düşünceme göre değişiyor.
Ancak, bu bir yana, zihnimin arkasında dünyanın ters döndüğünü hisseden bir parçam olduğunu söyleyebilirim, yani, “o sırada neredeydin?” Diye sorduğumda. ve sonunda “Mars” ı yanıtladı.

Her nasılsa ben sadece onun cevabının Mars olacağını biliyordum. Bu düşünceyi kafasına sokmadım. Sadece odada gerçekliği çok fazla olduğu için (ve oldukça telepatik olduğum için). Cevaplaması biraz zaman aldı – cevabı anında bilmediği için, sadece bana söylemekte isteksiz olduğu için değil. Bana göre oldukça şaşkın görünüyordu.

Oturumdan sonra, cevapları aklıma daha da battığında, daha da şaşırdım. Mars’ta olan BİR kişinin bile duymuş olsaydı iyi olurdu (O sırada Al Bielek’in Mars’ta olduğunu söylediğini bilmiyordum), ama hatırlayacak ilk kişiyi bulmam gerekirdi. . . bu oldukça büyük bir sorumluluktu. Bu fikre alışmam uzun zaman aldı. Uzun bir süre sonra Michael’ın geçmiş bir yaşamdan veya başka bir şeyden geldiğini fark etmesini sağlamak için farklı yollar denerdim, ama sonunda bunun gerçekten ve bu hayatta olduğunu kabul etmek zorunda kaldım.

YÜZEY : Mars’taki hayatınız nasıldı? Yüzeyde mi yoksa yer altında mı yaşadın? Gerekirse hangi özel yaşam destek sistemleri gerekliydi?

MICHAEL : Oturumlardaki hatıralarımdan, çoğu yaşamın iç mekanlarda yer altı ve yer üstü tesisatlarının bir karışımı içinde yapıldığını hatırlıyorum. Bu konuya tam olarak bakmadık.

YÜZEY : Mars üssünde “göreviniz” neydi?

MICHAEL : Mars Üssü’ndeki servisim 20 yıl boyunca gerçekleşti. Bu süre zarfında iş uzmanlığım en az iki kez değişti. Bir dönem boyunca Uzaktan Görüntüleme ile ilgilenmiştim. Uzaktan izleme döneminde, ilk şartlandırma ( metafiziksel “yetenek ” ve insan / makine arayüzü için ameliyatı geliştirmek için ilaçlar ), eğitim ve uygulama süreleri vardı . Farklı aşamalarda gerçekleştirdiğim görevler, keşif (veri toplama) ve savunmadan saldırıya kadar değişiyordu.

Recon – Veri Toplama, Gizli Casusluk vb. Uzaktan İzleme karşı korunabilir. Kalkanlara karşı etkili olmak için kontrol ve incelik sahibi olmalısın.

Savunma – Yeteneğin “gücüne” göre farklı görevler. Bir bölgenin hafif genel “izlemesi” nden aralıklar. . . bir bölgenin aktif savunmasını yapmak. . . bir kurulumun aktif savunmasını yapmak. . . Seçilen bir VIP hedefinin aktif olarak savunulması.

Bu bölgeler gezegende veya gezegeni çevreleyen bir alanda olabilir. Bazen savunma “zihinsel” dir. Bazen saldırgan ve savunmacı silah sistemlerine bağlanırsınız.

Saldırgan: Uzaktan Görüntüleme, seçilen VIP hedeflerini (suikast) sonlandırmak için saldırgan bir taktik silah olarak kullanılır. Makinelerle bile, bu iş diğer varlıklar için “beygir gücü” yüksek “yetenek” ve düşük şefkat gerektirir. Çoğu RV insanı bu seviyeye asla yaklaşmaz.

Bu işler “yukarı” bir ilerlemedir. Kalkanlara karşı çok iyi olduğumu hatırlıyorum. Daha sonra, tecrübe kazandıktan sonra, hakarette saldırgan ve yetkin oldum. Son sayı 70 hedef sonlandırıldı.

YÜZEY : Mars Üssü’nde tam olarak ne savunuyordunuz ve onu kimden savunuyordunuz?

MICHAEL : Uzaktan Görüntüleme sürem boyunca, operatörlerin beceri ve deneyimlerine bağlı olarak çeşitli hedefler için savunma sağlandı. Savunan bazı şeyler alan bölgeleri , tesisler, VIE ekipmanı, silah platformları ve VIP bireylerdi. Düşmanların tanımlarına bakmadık.

SURFING : “Nihai sayım 70 hedefinin sonlandırıldığı”; bu hedefler kimdi / neydi?

MICHAEL : Bu hedefler insanlar, uzaylılar ve sentetiklerdi (aslında sentetik olanın ne olduğunu bilmiyorum … insan görünen “şey” e verdiğim isim, fakat yapay zeka içeren bir kabuk)

YÜZEY : İnsan-makine arayüzü nedir?

MICHAEL : Metafiziksel yeteneklerinizi geliştiren makine. Beyine doğrudan bağlantı gerektirir. Adaylar, bağlantı kurulabilmesi için bir arabirim cihazı yerleştirmek için ameliyat olur.

SURFING : Röportajın başlarında, “saldırı aracının çarpması” sonucu boynunuzda ve sırtınızda büyük fiziksel acıdan bahsettiniz. Saldırı gemisinin kazası neydi?
MICHAEL : Bir araya getirebildiklerimizden, 20 yıl Mars’ın görev süresini belli bir miktarda, genellikle Uzaktan Görüntüleme olarak bilinen bir uzmanlık alanında geçirdim. Bunun çok stresli bir prosedür olduğunu ve görev rotasyonunun gerekli olduğunu “biliyorum”. Ayrıca, başka eğitim tipleri arasında bir seçim yapıldığını ve uçuş eğitimi aldığımı da biliyorum.

Bir seansta tek kişilik bir saldırı hücresi uçurduğumu hatırladım ve belli bir bölgede devriye gezerken çok büyük bir gemi keşfettim. Derin uzay keşifiydi, bu yüzden davetsiz misafirin durumunu bildirdikten sonra geri dönmem gerekiyordu. Yapmadım Çok heyecanlandım, gung-ho ve “eylem” için sıkıldım. Mümkün olduğunca yaklaştım ve silahlarımı fırlattım. Bir tür füze fırlattılar, gemime çarptığında patlamamış, kokpitin içine girmişti. Koluma, göğsüme ve bacağıma bir miktar şarapnel gönderdi. Giydiğim elbise yaraları kapattı ve beni askıya alan ilaçlarla dolu.

Daha sonra aldım ve tamir için hastaneye gönderildim.

YÜZEYLER : Mars Kayıtları’nda iki özel “uzaylı” grubu olan Griler ve Sürüngenler’den bahsediyorsunuz . Bana bu gruplar hakkında daha fazla bilgi verebilir ve bunların ABD Ordusu ile olan bağlantısı nedir?

MICHAEL : Gölge hükümet içindeki bazı gruplarla birlikte çalıştıklarını hatırlayabilirim . Griler teknisyenler veya doktorlar gibi görünüyor, her zaman birine bir şeyler yapıyorlar – konuya karşı tarafsız. Sürüngenler rahatsız edici görünüyor ve bazılarından birkaç psişik saldırı geçirdik.

SURFING : “Aylık ziyaretleriniz” (kaçırma) nasıl oldu? Hala gerçekleşiyorlar mı? Bunların hiç bitmeyeceğine inanıyor musun?

MICHAEL : “Ziyaretler” izler çıktıktan sonra aylık olarak devam etti. Mars Records internette yayınlandıktan sonra, başka bir ülkeye taşındık. Genelde taşındığımızda olanlara göre, bizi takip etmek biraz zaman aldı. Ancak sonuçta ziyaretler yeniden başladı. O zamandan beri psişik saldırılarda bir artış oldu ve Yüce Tanrı’nın korunması için olmasaydı, işlerin çok daha kötü olabileceğine inanıyorum.

STEPHANIE : 30 Mayıs Salı günü büyük bir misilleme gerçekleşti. Sabah uyandım ve hemen sağ göğsümde bir ağrı hissettim. Meme başının sağ tarafında, yaklaşık 1.5 “genişliğinde büyük, sert bir şişlik bulmak beni çok şaşırttı. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Çok sağlıklıyım ve sürekli olarak diyetimi, vb. Sağlığımı geliştirmek için çalışıyorum.

Kas testleri kanser veya kist olmadığını gösterdi – bununla başa çıkmasaydık bu şekilde gelişeceğine inanıyorum. Kas testi , Mars Records ile ilişkili insanlarla ilgili olduğunu gösterdi.

Michael benim için dua etti (örneğin, “İsa adına her laneti kırarım. Stephanie’yi herhangi bir hükümet grubu, MIB grubu, cadı, satanist veya masonik grup; NWO grubu , illuminati grubu , NRO grubu, NSA grubu, CIA grup, askeri grup, Ordu grubu, Donanma grubu, Hava Kuvvetleri grubu, Deniz Piyadeleri grubu, Mars Savunma Kuvvetleri Grubu, Mars Program grubu, sürüngen grubu, draconian grubu, gri yabancı grubu, böcek yabancı grubu, Rab İsa Mesih adına , Her ruh bağını, iletişim bağlantısını, yerleştirme noktasını, iletişim hattını, gözetleme hattını, kancayı, radyonik saldırıyı, ölüm sinyali kancasını ve Stephanie’yi yukarıdaki isimlerin üzerine koyduğu hastalık sinyali kancasını kırarım).

Anında göğsümde ağrı göründü, (özellikle radyoniklerden bahsettiğinde – ki bununla ilgili olabileceği sezgisel bir flaş aldığımda eklendi) ve ruhların radyonik olduğunu doğrulayan bir sürü geğirme, geğirme ve esneme yaptım (değil o sırada kanserlidir).
Ayrıca “meme enfeksiyonu” ve “meme iltihabı” ruhlarını dua ederken iyi bir tepki aldık. Ayrıca, bir şey bağlanmış, Mars projesi ve askeriyeyle ilişkili olan memenin kendisidir.
Bundan sonra ağrı kesildi ve şişlik hemen% 50 daha küçüktü. Birkaç kez daha dua etmeye devam ettik ve şişlik yaklaşık 40 saat içinde tamamen gitti. Bu zamana kadar, saldırılar çoğunlukla doğada şeytani idi , enerji tükeniyor, öfkeleniyordu, vesaire. Radyonik meselesi yeni bir şeydi. Bunun, MANY araştırmacılarının (özellikle UFO araştırmacılarının) kanser ve kalp krizinden ölmesinin arkasındaki mekanizma olabileceğine inanıyoruz. (Bir keresinde kaç UFO araştırmacısının öldüğünü anlatan bir makale okudum ve inanılmaz derecede uzun bir liste oldu).

Bu sadece Tanrı’nın gücünün düşmanın sahip olduğu her şeyden daha güçlü olduğunu göstermeye gider.

YÜZEYLEME : Takas oturumlarının bir noktasında, ABD Hava Kuvvetleri’nde görev yaparken babanızda “kaçırma / fiziksel” değişikliklerin yapıldığını ve bu değişikliklerin sonucunda “onlar” şeyleri yapmaya “başladığını fark ettiniz. “8 yaşında sana. İlk önce kim” onlar? ” İkincisi, size ne tür fiziksel değişiklikler yapıldı ve bu değişikliklerin etkisi neydi?

MICHAEL : “Onlar” gri uzaylılardı. Bana yapılan değişiklikler genetikti. Bu değişikliklerin etkileri benim doğal “yeteneğimi ” arttırmaktı . Testislerimden doku toplamak için son birkaç yıldır her ay ziyaret ettikleri için çalışmış olmalı.
Genetik değişikliklerin yeteneğimi “beygir gücümün” yanı sıra derinliği ve kontrol ve çözünürlük derinliğini arttırdığına inanıyorum.

YÜZEY : Tüm deneyimlerinizde, Scopolomine ilacına maruz kaldınız. Scopolomine bilinen en sinsi ilaçlardan biridir. Bir kişinin bu ilacı kullanarak beş dakika veya daha kısa sürede “programlanabileceği” belirtildi. Anladığım kadarıyla Scopolomine orijinal olarak “çift ajanlar” da kullanılıyordu, bu yüzden eğer çift ajan işkence, gerçek serum veya daha fazla Scopolomine maruz kalsaydı, ORİJİNAL programcılar çift ajanın “çatlamayacağından” emin olmalıydı.

Scopolomine, kişilik parçalanması ve hipnoz ile birleştirildi, böylece sorgulayıcılar ne yaptılarsa yapsınlar, orijinal “kod kelimeleri” veya “tetikleyicileri” olmasaydı “kapağa” giremezlerdi.

Bu programlamayı nasıl tespit edip kırabildiniz ve onu tamamen “kırdığınızdan” nasıl emin olabilirsiniz?

MICHAEL : Bu insanların üzerimdeki gücünü kırdıkları için ALLAH Yüce ve Rab İsa Mesih’e tüm kredileri veriyorum .
Bu “kontrolörlerin” kullandığı zihin kontrol teknolojileri şeytani bir bileşenden, metafizik bir bileşenden ve fiziksel bir bileşenden oluşur … hepsi bir arada.
Bir örnek, metafiziksel yetenekleri baskılayan bir implanttır – enerji işlemlerine müdahale eden sinyaller üreten bir donanım cihazı (fiziksel) (metafiziksel). Daha sonra, cihazı korumak, bakımını yapmak ve ilgilenmek için şeytani bir varlık “atanır”. Eğer konu yanlış düşünceleri düşünmeye başlarsa veya şeytan atamalarının kapsadığı belirli konulara derinlemesine bakmaya başlarsa, o kişinin yetkisi dahilinde (ve ALLAH’ın izin verdiği) kişinin düşüncelerini başka yönlere dağıtmaya ve yönlendirmeye çalışmak için önlemler alır.

Bazen ağrı, korku ve rahatsızlık verir. Öyleyse, İsa Mesih’in gücünün ve sağladığı kurtuluşun, temizleme ve kinolojinin bana yardım etmesine izin verecek kadar özgürlük verdiğini görebilirsiniz.

Fikir, bedenin ve zihnin başına gelen her şeyi kaydettiğidir. Kontrol ünitesinin programlamayı “kilitlemek” için kullandığı “kod kelimeleri” bile bilir. Temizleme, terapistin programlamanın gerçekleştiği zamanda tam olarak “evde” olmasını sağlar. Hafıza düzenine tekrar tekrar bakarak, “aşınmış” ve zayıflar. Belirli komutlar implante edildiğinde, Wernicke prosedürü bunları bulabilir ve kaldırabilir.

İlaçlar kullanıldığında, kinesiyoloji ilacın etkilerini dengeleyecek (iptal edecek). Kurtuluş denklemin şeytani bileşenini kaldırır ve karanlık güçlerin müdahalesini önler. Bu etkilerin artmasının yıllar sürdüğünü ve geri almanın biraz zaman alabileceğini unutmayın. Bu programlamayı tamamen “kırmadık”, ama Tanrı’nın yardımıyla, yapacağız.

YÜZEYLEME : Pek çok “bubi tuzağı”, bu deneyimleri hatırlamanızı engellemek için içine yerleştirildi, hatırlarsanız ölümcül şekilde hastalanmanızı sağlayacak komutlar da dahil. Wernicke’nin emirlerinin ne olduğu ve nasıl kaldırıldıkları hakkında biraz açıklama yapmaları için aynı şeyleri yaşayanlar için yararlı olabileceğini düşünüyorum.

MICHAEL : Wernicke’nin komutları kitapta tamamen açıklanmıştır. (Bu bölümün sonunda açıklayıcı bir metodoloji vardır). Prosedür özetlenmiştir. Bubi tuzakları, Tanrı’nın yardımıyla yavaşça ele alınıyor. Bu bölgeye girerken çok fazla dua ediyoruz. Bu alanda daha fazla bilgi edinmek için şu anda Fritz Springmeier kitaplarını okuyorum .

STEPHANIE : Genel olarak araştırmaların kelimelerin beynin sol tarafındaki belirli bir alanda saklandığını gösterdiği genel olarak bilinmektedir. Bu kadar iyi bilinmeyen şey, beynin sağ yarısında da dil ile ilgili olan eşdeğer bir alanın bulunmasıdır. Bu iki alana da Wernicke bölgesi denir.

Deneyler, Wernicke’nin beynin sol yarısındaki alanı konuşma sırasında elektriksel olarak uyarılırsa, konuşmayı neredeyse durduracak şekilde düzgün konuşma yeteneğine müdahale edeceğini göstermiştir.

Bununla birlikte, sağ beyindeki Wernicke bölgesine aynı tipte bir stimülasyon, bir kişinin “sesleri” veya “komutları” duymasına neden olur. Bunlar genellikle otoriter veya diktatörlük niteliğindedir ve teşvik edilen kişi tarafından korkulan, beğenilen veya “aranan” birinin sesi olarak tanımlanabilir.

Bu akla emirler koyan ‘otoriteler’, bir zamanlar arayabileceğimiz kişilerdir. Bunlar arasında ebeveynler, öğretmenler, akranlar, politikacılar ve doktorlar ve yabancılar bulunabilir.

Kaçırılma deneyimi yaşayan insanlar söz konusu olduğunda, komutlar çoğu zaman KESİNLİKLE uygulanmıştır. “Unutmayacaksınız” ve “bu asla olmadı” ve “bunların hepsini hayal ettiniz” gibi komutlar, mağdurların olay hakkında bilinçli bir hatırasının olmamasının bir nedenidir.
1996 yılında, Avustralya kinesiolog David Bridgmanşaşırtıcı bir keşifte bulundum. Beyinden olumsuz inançları nasıl kaldıracağını fark etti! Bu inançları ortadan kaldırmanın anahtarı, başka bir kişinin dediği gibi beyinde depolanmasıdır, örneğin “Hatırlamayacaksınız”. Daha sonra beyin bir komutu anlamaya çalışır ve örneğin “hatırlamayacağım” gibi çevirir. Bu komut daha sonra kişiye müdahale eder. Komuttan kurtulmak için, bu durumda “SENİ hatırlamayacaksınız” olan komutun ÇIKIŞI ifadesini bulmanız gerekir.

David Bridgman tarafından geliştirilen özel kinesiyoloji prosedürü bir kişinin beyindeki sabote etme komutlarını ÇIKARMASI’nı sağlar. Anlık iyileşme genellikle bunu yapan kişide görülür.

Bu bölümün sonunda, daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, lütfen bana bana health@microworld.com adresinden , Wernicke’in videosundan bahseden bir e-posta gönderin ve bu tekniği öğreten bir video ürettiğimizde sizi haberdar etmek için bir listeye koyacağım .

YÜZEY : Zihin kontrolü dünyasındaki tüm dezenformasyonları bilmek, başkalarının bilgilerine güvenmeden önce ne gibi önlemler alıyorsunuz?

MICHAEL : Duanı kullanıyorum ve Tanrı’dan manevi olarak ayırt etmesini istiyorum. Tanrı’nın Kralı James İncil’i dışında asla kimsenin bilgisine güvenmiyorum.

STEPHANIE : Hayatımı, sezgilerimi dinleyerek çalıştırıyorum. Bunu yaptıkça, bana verdiği cevaplara daha fazla güvenebilirim, bunu yaparken olduğu gibi her zaman doğrudur (o zamanlar çok fazla mantıklı görünmese de). Ayrıca, neye benzediklerini ve hangi titreşimi verdiklerini görmek için etteki insanla tanışmayı seviyorum (örneğin Global Bilimler Kongresi’ne giderek).

SURFING : Zihin kontrolü bilgisi ile ilgili çok dezenformasyon nedeniyle, inanç ve sezginin size söylediklerinin ötesinde, bilgilerin doğru olduğunu ve saf bir güdüden geldiğini doğrulamanıza yardımcı olacak teknikleri kullanmanın bir yolunu buldunuz mu? , aldatma biri yerine?

MICHAEL : Kinesiyoloji ve temizleme konusundaki tecrübemiz, durumumuzda etkili olduğunu kanıtladı. Kinesiyoloji vücudun neyin yanlış olduğunu göstermesine izin verir. Takas Teknoloji ve “gerçek dedektörü” metre aptal olamaz. Bana “inancın” önemini vurgulayayım. Eğer şeytanlarla uğraşmazsan, zihin kontrolü ile uğraşmazsın.

Diğer tekniklere gelince, programlamayı “kırdığını” iddia eden diğer tekniklere aşina değiliz. Çoğu insan hipnoz kullanır. Öyleyse kötü adamları da yap. Hipnoz hipnozu tedavi etmez. Hipnoz, sorunun nedenini ortadan kaldırmaz.

YÜZEY : Yıllar sonra, İnternetten izlenmek üzere TV Programı Alternatif 3 yayınlanmıştır.

Anglia Television tarafından üretilen film 1977’de gösterime girdi. Web sitesinden alıntı yaparak: “Alternatif Üç — Ay’ın arkasına bir aktarma istasyonu inşa etmek, Mars’a bir yer altı tabanı inşa etmek ve belirli bir sınırlı” Nuh’un Gemisi “ni kaldırmak için Dünya nüfusunun (sanatçılar, bilim adamları, mühendisler, yazarlar, vb.) Mars’taki Dünya’daki felaket durumunda bir hayatta kalma kolonisi olarak kesilmesi. Bu projeye 1961’de başlamışlar ve bunun da çoğunu başarmış olabilirler. ” Mars’ta başarıldığına inandığın şey bu mu? Bir hayatta kalma kolonisi mi?

MICHAEL : Mars Base projesi bu misyon hedefini gerçekleştiriyor, ancak bu grup tarafından kullanılan atlama kapısı teknolojisiyle, diğer yıldız sistemlerinde diğer gezegenlerin kolonizasyonu bir gerçek. Seanslardan birinde, Mars üssünün diğer gezegenlerdeki diğer üslere sıçrayan bir nokta olduğunu ve buradaki dünyadaki elektronik “parazit” nedeniyle bu teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmanın çok iyi olduğunu “anladım” . Mars Base bir hayatta kalma kolonisi değil. Gezegenin etrafındaki farklı noktalarda bulunan birkaç büyük kurulumdan oluşur.

YÜZEYLEME : Öyleyse, Alternatif 3’te tarif edildiği gibi “kolonizasyon” gerçekleşti, ancak Mars dışındaki birkaç gezegende gerçekleşti. Başka hangi gezegenlere erişildiğini ve / veya kolonileştirildiğini biliyor musunuz?

MICHAEL : Hayır.

SURFING : Burada işte aslında İKİ hükümet varmış gibi görünüyor . Halkımıza, bizim şu anki teknolojik başarı düzeyimiz olarak bildiğimiz şeye yakın olanlardan hangisinin işlediğini anlatıyoruz. Sonra çok daha yüksek ve gizli bir düzeyde çalışan ikinci bir “gölge” hükümet var gibi görünüyor. Ayrıca, bu iki hükümet hizipinin birbirinden habersiz olduğu veya birbirleriyle savaş halinde oldukları anlaşılıyor. Bu algı doğru mu? Buna ekleyeceğin bir şey var mı?

MICHAEL : Bu benim sonuca vardığım kadarıyla, operasyonlarında bazı örtüşmeler var, ne de beni çocukluğumdan beri “beni izliyor” altında tutuyorlardı.

YÜZEYLEME : SAYFA 101 – Mars Kayıtları – Avustralya’daki Pine Gap Askeri Üssü’ndeki Sürüngenlerin “zihin ve kalbinizin” bir parçası olarak ve onları Pine Gap’ta tutmanın size nasıl “metafiziksel kancalar” koyduğundan bahsettiniz. Bunun sebebini, sürüngenlerin “enerjiyi sifonlayıp takas için kullanabilmeleri” olduğunu söylediniz. Bana bu konuda ne söyleyebilirsin?

MICHAEL : Sadece seansta gelenler. Bu sürüngenlerin vücudumun enerji merkezlerine kancalığını ve onlar tarafından hizmet ettikleri karanlık güçlere bir “fedakarlık” olarak kullanılacak enerjiyi boşalttıklarını. Metapsik yetenekleri olan bireyleri ararlar. Metajen budur.

YÜZEYLEME : MARS KAYITLARININ 101. sayfasındaki oturumla ilgili notlarda Stephanie: “Sürüngenlerin“ uzaylı ”terimine uymadığını kas testi ile bulmuşlardır. Vücudumuz tarafından sakinler olarak kabul edilir. ” Ne anlama geliyor?

MICHAEL : Bu ilginç bir keşif oldu. Kas testini kullanarak bedenimize / zihnimize / isteğimize / duygularımıza “sorular sorarız. Vücudumuz biliyor ki, sürüngenler olarak adlandırılan bu varlıkların bir süredir bu gezegende olduğunu ve” yabancı “olmadıklarını biliyorlar. Kutsal Kitap’ın, Cennet Bahçesi’nde Adem ve Havva ile konuşan yılan benzeri bir yaratığı tanımlamasının yanı sıra, birçok toplumun yılan ya da sürüngen benzeri yaratık hikayeleri vardır ve bu yaratıklar aslında bu toplumlardan ibadet ve fedakarlık talep ettiler.

STEPHANIE : Bunu ilk önce yaklaşık 5 yıl önce keşfettim. Bir arkadaşımın sahibi olduğu Avustralya’nın Sidney dışındaki bir evde çalışan bir adamla iş yapan bir grup insan vardı. Onlara frekanslarını “Aşk Evrenine” nasıl yükselteceklerini gösteriyordu. Sevginin zıtlığının nefret olmadığını, “sevgi olmadığını” ve bazılarının sıklığının “Aşk Evreninde” olmadığını, “Aşk Evreninde” olmadığını söyledi. (No-Love Evrenine girmenin bir yolu, kişinin negatif şeylere baktığını temizlemek, sevgiyi arttırmak için çalışmak gibi diğer olumlu işleri yaparak dengelemeden yapmak gibi birçok iş yapmaktır).

Bunu kendilerine yapan birkaç insan gördüm, ve izlemesi bazen çok şaşırtıcıydı. Bir zamanlar Katolik rahip olan bir erkekte olumlu, fiziksel bir değişim gördüm.

Sıklığı aşk evrenine yükselttikten sonra bazı insanların çok hastalanacağını bulmaya başladılar. Daha sonra, bu insanların kendilerine uzaylılar tarafından yerleştirilmiş “metafiziksel yetenekleri engellemek için kablolama ve diğer önemsiz – muhtemelen metafiziksel devreleri” olduğunu keşfettiler. O andan itibaren, insanlar bu ıvır zıvırı (kas testi ile) bulur ve sıklık değişikliğini yapmadan önce çıkarırlar.

Bu birkaç kişi için çalıştı. Ancak STILL, bazı insanların hastalandığını tespit etti. Daha sonra vücudun sürüngenleri uzaylılar olarak etiketlemediğinin farkına vardılar, çünkü bizler burada olduğumuz sürece buradalar. Bundan sonra, ilk önce uzaylı VEYA sürüngen devreleri için kas testi yaparlar. Bazen bunlardan birinin, bazen diğerinin, bazen ikisinin, bazen hiçbirinin olmadığını anlarlardı. Ondan sonra kimse hastalanmadı.

İlginçtir ki, bir akşam oradayken bir sürüngen varlığını keşfetmenin bir yolunu öğrendim. Biri “Bu korkunç koku nedir?” Derken üç kadın bir araya geldi. Diğer ikisi de koklayabiliyordu.

Seanslardan sorumlu olan adam kısa sürede geldi, sürüngen olduğunu (görünmez ya da ruhu içinde) fark etti ve ayrılma emri verdi. Koku sonra gitti. O zamandan beri, olumsuz duygular meydana geldiğinde birkaç kez korkunç bir ‘çürük’ kokusu fark ettim ve bırakmasını emrediyorum (gerekirse İsa’nın adına) ve işler düzeldi.
Bu hikayeyi Michael’a anlattıktan sonra ilginç bir bulgu oldu. Hangi evrende olduğunu bulmak için kas testi yaptırmamı istedi. Aşk Evreninde idi. Bunun ne zaman olduğunu öğrenmek için test ettiğimde, İsa’yı Rab ve kurtarıcısı olarak kabul ettiği zaman oldu.

SURFING : Çoğu insanın hikayenizi “inanılmaz” olarak gördüğünü biliyorsunuz. İnternette yorumların, bilim dünyasından dezenformasyona, ciddiye alınması gereken bir şeye, her şeyden önce ne söyleyeceğinize dair bir şey olduğunu gördüm. ?

MICHAEL : Herhangi bir türdeki ” Siyah” projeler çoğu insanın gerçekliğinde değildir. İktidarda olanların bu teknolojiye sahip olmadıklarına inanmak çok daha kolaydır. Mars Kayıtlarının sonuçları şaşırtıcı. “Onlar” ın beni susturmanın gerekli olduğunu ve tıbbi prosedürler için kaçırıldığımı, benim de bilmediğim kadarıyla yeterli “beygir gücü” metafiziksel yeteneklerine sahibim.

Bunu kolayca gerçekleştirmek için teknolojiye sahipler. Bunu bana yapabilirlerse, size, ailenize, hükümet liderlerinize vb. De aynı şeyi yapabilirler. Kimse güvende değil. Yüce Tanrı ve Rab İsa Mesih’ten başka kimseye güvenmeyin . Diğer herkes kurtuluş olsun.

Kinesiyoloji gelince, batıl inanç teknolojiden ayırın. Enerji tıbbı gerçektir ve işe yarıyor. Düşman bunu biliyor ve size karşı kullanacak. Düşmanın saldırılarını geçersiz kılmak ve kendinizi iyileştirmek için kullanmayı öğrenin.

Takas gelince, batıl inancı teknolojiden ayırın. Temizleme teknolojisi gerçek ve işe yarıyor . Herhangi bir kuruluşun etkisinin dışında çalışır. Clearing’i başkalarına yardım etmek için kullanarak dünyanın her yerinde çok sayıda birey var. Bu insanların çoğu hiçbir zaman herhangi bir kurumun öğretisine maruz kalmamıştır. Düşman başkalarını köleleştirmek için zihin kontrolünü kullanacak. Temizleme, bu zihin kontrol programlarının etkilerini geçersiz kılmak için kullanılabilir.

Mars Kayıtları gerçeğine gelince, bu kitabın nüfusun çok küçük bir yüzdesi için yazıldığını söyleyebilirim. Tanrı’nın yaşamları için planını takip eden, kendilerini esaretten kurtarmak ve başkalarını özgürleştirmek için verilen mücadeleye katılmak isteyenler için. Aktif olarak düşmanla savaşmak istiyorsan, kurtuluş, kinesiyoloji veya temizliği (ya da hepsini 3) öğren ve kendini savaşa ada. Tanrı, bundan sonra derhal yardım etmeleri için insanları gönderecek.

Günün sonunda kasıklarımdaki izlere bakmalı ve bir dahaki sefere beklemenin yanı sıra benden ne çıkardıklarını veya içime koyduklarını merak etmeliyim. Bu “dezenformasyon” değil. Bu benim hayatım.

STEPHANIE : Bunu inanılmaz bulur birini suçlayamam. Çok sıra dışı şeyler okumasına rağmen, benim için … her zaman başkası oldu ve bu yüzden de inanmayı zor bulduğum zamanlar oldu. Ama sonra tek yapmam gereken, aklımda, bunun doğru olduğunu gösteren düzinelerce kanıt eklemek. Ve gelmeye devam ediyorlar!

Çoğu insan, bu konuda çok fazla endişe duymayacak günlük yaşam materyallerine katılmaktadır. Umarım, dışarıdan yaptığımız gibi, ilişkilerinde olduğu gibi, yaşamlarında neden sıkıntı yaşadıklarına dair cevapları ortaya çıkarmak için bu bilgileri kullanabileceğimiz için etkilenen bazı insanlar vardır.

SURFING : Böyle deneyimlerden sonra kişi nasıl “normal” bir hayat yaşar?

MICHAEL : “Normal” bir yaşam yok. Nüfusun% 98’inin yapay olarak yaratılmış bir bilinçlilik durumunda uykuya benzeyen “çocuklar” olduğu bir dünyada yaşıyorum. Günlük olarak sağlıklarını, özgürlüklerini ve ruhlarını bu dünyanın Tanrısı Lucifer’e verirler. “Normal” bir yaşam yok. Orada Tanrı’nın sevgisi, ailemin sevgisi ve Tanrı’nın iradesini hayatım için yapmanın sevgisi var. Bu kadarı yeterli.

STEPHANIE : Sanırım bir şekilde yapmıyoruz. Her şey tamamen farklı görünüyor. Kişi, eski gerçeklikten yeni gerçekliğe geçerken, eski arkadaşlarının düştüğünü bulur. Bu zaten Mars Kayıtları’ndan önce başıma gelmeme rağmen, net sayesinde kendiniz gibi önemli şeyler hakkında ilişki kurabileceğimiz yeni arkadaşlar buluyoruz. Ve neyse ki, şirket için Tanrı ve birbirimize sahibiz.

SURFING : Ayrıca zihin kontrolü manipülasyonu mağduru olmuş başkalarına ne tavsiye edebilirsin ?

MICHAEL : Yüce Tanrı ve Rab İsa Mesih ile kişisel bir ilişki ilk adımdır. Onun yardımı olmadan özgürlük yoktur. Bu yeni ilişkinin bir sonucu olarak, artık şeytanların elinden alınmasını sağlayan özgür kurtuluş armağanına hakkınız var. Daha sonra sağlığınızı geri kazanmak için Kinesiyoloji ve iyi yemek, temiz su ve takviyeler kullanın. Daha sonra zihin kontrolü komutlarını sizden kaldırmak için temizleme teknolojisini ve Wernicke düzeltmesini kullanın . O zaman başkalarına yardım etmeye başla. Bu sizin bakanlığınız olur.

STEPHANIE : İlk şey Tanrı ile kişisel bir ilişki kurmak . Kalbinizi ve sezgilerinizi dinleyin – sizinle konuşacağı yer burası. Öyleyse Tanrı’dan rehberlik isteyin ve sezgileriniz tarafından yönlendirilirken harekete geçin.

Sizinle konuşan sezginiz olsaydı er ya da geç, ya da başka bir şey öğreneceksiniz! Bu şekilde, gerçekten seninle konuşma sezginiz olduğunda daha iyi ve daha iyi tanımak.
Bu makale veya bu makalenin bölümleri, herhangi bir değişiklik yapılmadıkça kopyalanabilir, siz bahsettiniz ve www.Metatech.org veya www.Relfe.com sitesine bağlanırsınız.

www.TheMarsRecords.com

www.MetaTech.org

www.Relfe.com

www.ExVampire.com

www.PerfectHealthSystem.com

www.PerfectHealthDVD.com

www.SynergisticKinesiology.com

www.YoureNotFatYoureToxic.com

ANA KAYNAK: Kaynak