ITALYANCA VERSIYON. CEVIRI OTOMATIK. NOT. cumle imlahata hatalari olabilir. Amacim bir nebze olsun sizlere rahatlikla okuma sunabilmek..tesekkur ederim.

Ex Sergente della US Army dichiara:”sono in possesso di un frammento metallico appartenente a una Nave Aliena” – Segni dal Cielo

Ayın UFO YouTube kanalının üçüncü fazı, bir UFO olayıyla ilgili gerçekten ilginç ve tehlikeli kanıtlar gösteriyor. Açıkçası, ABD hükümeti her zaman her şeyi reddediyor. Bu onların tüm UFO kazalarındaki resmi pozisyonlarıdır, ancak çoğu zaman askeri veya sivil tanıkların, halkın hayal edebileceği veya hayal edebileceğinden daha fazla inanılmaz hikayeler anlattığını ortaya koyuyor. Aşağıda yayınladığımız videoda, eski Çavuş Clifford Stone, bir telefon görüşmesinde, bir UFO olayı sırasında uzaylı bir uzay gemisinden çıkardığı bir metal parçasına sahip olduğunu ve bu yıllar boyunca kendisi için sakladığını belirtti. .

Üçüncüsü, Moon araştırmacıları bu metali alarak, fotoğraflayarak, metallerin bilinmeyen bir kökene sahip olup olmadığını ve metalin kendi biyolojik yapısı içinde biyolojik veya biyolojik bir yapay metale sahip olup olmadığını anlamak için metal alaşımlarını analiz edeceklerdi. Bu dava ile ilgili bir sonraki ifşa videosunu görmek için sabırsızlanıyoruz.Ancak bu çok tehlikelidir … böyle bir kanıt hükümetin bilgisini zedeleyebilir ve bu UFO araştırmacılarının gizemli ölümlerinin bir sebebidir.🤔

Arkadaşımızın ölümü, ünlü UFO araştırmacısı Streetcap1 , Rus televizyonunda aydaki UFO’larla ilgili bir röportajdan kısa bir süre sonra gerçekleşti.Gizli üsler ve UFO Kazası, UFO araştırmacısı Scott Waring tarafından tehlikeler konusunda da uyarıldı, ama yine de evinde röportajı yaptı. ! Dünyadaki..? dünya dışı varlıkla ilgili bilgilerin sansürünü tutan hükümet için rahatsız edici soruşturmalar yaparsak UFO araştırmacısına ne olabileceğini çok iyi biliyoruz.

65 yaşındaki Vanessa Bates, oğlu Max’in ölümünün bir şekilde İngiliz hükümetinin önemli UFO keşiflerini kapsaması niyetleriyle bağlantılı olduğunu iddia ediyor: birisi onun ölmesini istedi ve öyleydi.

39 yaşındaki Max Spiers’den bahsetmiyorum bile, iki çocuğun babasıydı, 2016’da Polonya’da bir oteldeki koltukta ölü bulundu, burada UFO’lar, Dünya dışılar için komplo teorileri hakkında bir konferans için bulundu. Kozmik Çok Gizli proje ” Solar Warden “. Vücudun da ölüm sonrası inceleme yapılmamasına rağmen ölüm “doğal sebepler” nedeniyle yapıldı. Max’in annesi Vanessa Bates, her zaman oğlunun hastalığı olmadığını ve fiziksel olarak iyi olduğunu söylemişti, İngiliz gizli servislerinin oğlunun öldürülmesinin arkasında olduğundan şüpheleniyor. Ama hepsi doğrulanacak. Max, bir arkadaşımızdı ve Dünya dışı ziyarette Hakikat için savaşan birkaç kişiden biriydi.

Segnidalcielo editoryal personeli

Ex Sergente della US Army dichiara:”sono in possesso di un frammento metallico appartenente a una Nave Aliena”