Hintli bilim insanları sonunda UFO’ların bizi nasıl uçarken gözlemlediklerini ve farkında olmadan da etrafımızda olduklarını keşfettiler.

Hindistan, Pune’da Hindistan Savunma Araştırma ve Geliştirme Örgütü’nden mühendisler, kişinin yoğun bir elektromanyetik akışın gizli etkilerini görmesini sağlayan bir cihazla denemeler yapıyor. Bu Hintli araştırmacılara göre, herhangi bir nesnenin etrafında yoğun bir elektromanyetik akış yaratarakgizlenmenin nihai etkileri elde edildi. Ruslar bile benzer gizleme mekanizmaları yaşadılar. UFO’ların Kızılötesi bantta daha iyi gözlemlendiği görülüyor, çünkü çoğu gözlemci (UFO Skywacther), yabancı uçağın sağlandığı enerji alanını daha iyi görebilmek için Gece Çekimi olan kameraları kullanıyor.

ufo-kızılötesi

Elektromanyetik akı, çok ileri süper iletken uygulamaları ile yaratılabilir. Bunlar, her şeyi gerçekten görünmez kılan akışı yaratmanın paranormal yoludur. Elektromanyetik akış, meditasyon yoluyla herhangi bir kişi tarafından oluşturulabilir. Bu gerçekleştiğinde, garip fenomenlerin çoğu insanın mucizeler, ilahi olaylar vb. Dediği ortaya çıkar.

Bilim adamları, UFO’ları insan gözüne görünmez hale getirmek için elektromanyetik akının kullanıldığı konusunda giderek daha fazla belirti alıyorlar. Bazı hayvanlarda, elektromanyetik akışın ötesinde enerji algılamasına izin veren sensörler bulunur. Muhtemelen köpekler ve kediler her zaman UFO’ları görürler ama söyleyemezler!
Bu bilim insanlarına göre, elektromanyetik akıştan geçen bir makine her an UFO’ları görebilir. UFO’ların bazen kısa süreler için görünür olmasının nedeni, bir UFO’nun dünyanın atmosferine girmesi ve dünyadaki bir nesneye veya hedefe yaklaşması durumunda, UFO’nun ultrasonik hızı değiştirmesi gerektiği veya ses hızına doğru manevra yapma ve elektromanyetizma ve dünyadaki yerçekimine uyum teknikleri.

O anda, elektromanyetik girişimi önlemek için yapay akış kısa bir süre için geri çekilir. UFO, yeryüzünde de kullanabileceği tipik hızına ulaştığında, elektromanyetik akı yeniden devreye girer. Bu, birçok pilotun neden UFO’ları gördüklerini ve başarılı olamadıklarını açıklar çünkü aniden ortadan kaybolurlar. Bu keşfe güvenirsek, etrafımızda sayısız UFO olabileceğini görüyoruz. Işınlanma işleminin bu elektromanyetik akışa bağlı olabileceğine dair göstergeler de vardır. Bu haber, çevrimiçi “Indiadaily.com” dergisi tarafından açıklandı.

Segnidalcielo editoryal personeli